Is dit over of niet ?

afbeelding van H1982H

Beste idereen,

Ik een 23e jarige kerel uit amsterdam heb sinds vorig jaar oktober een relatie met een heel lief knap meisje uit Antwerpen, waarmee ik ook al mee op vakantie mee ben geweest en het toen allemaal goed ging, tot aan eind juni toen is ze weg gegaan om te gaan werken als receptioniste in zuid frankrijk, ze belde me best vaak en ik haar uiteraard ook, ze had het daar moeilijk en wilde eigelijk weg, maar heeft dus niet gedaan, ik ben toen van 1 tot 16 augustus bij haar geweest, en merkte toen al dat er een beetje rare sfeer hing, er is toen gepraat en ook ruzie gemaakt. ik wilde daar niet weg maar moest toch gebeuren, zij is voor die periode dat ik kwam een kerel van 25 uit Nancy (Frankrijk) tegen gekomen en is daar (bijna) verliefd op geworden. Ik geloof haar hierin weet niet of dit stom is van me of niet ! ze heeft mij dit verteld nadat ze de 2e dag in Nederland bij mij was. Er hing weer een bepaalde sfeer en ik vroeg ernaar, ik kreeg het te weten en was natuurlijk heel erg van slag. Ze wilt me niet kwijt zegt ze alleen weet niet of ze nou wel of niet verliefd op mij is, ze houd wel van me, maar zit teveel in de problemen met haar zelf zegt ze, school/kamer/relatie.. Ik ben nog wel verliefd en wil alles doen om het te verbeteren !, heeft dit zin ? of ga ik alleen nog meer pijn hebben ? ik voel me de hele dag misselijk en wil non stop in contact zijn met haar, daarentegen is zij erg ingehouden en probeert ze zich weer terug te vinden in haar eigen omgeving.. ik deze dinsdag naar haar toe , wat kan ik verwachten ? ik weet niet wat ik moet doen ! ik hoop dat iemand mij kan helpen in deze kutsituatie (btw ze heeft niks met die kerel gehad of gedaan, en ik geloof haar hierin.. stom of niet stom ?)

afbeelding van geraldine

Lieve H. Dat weet je niet,

Lieve H.

Dat weet je niet, of het over is. Wat ik wel uit je verhaal opmaak zijn twee dingen: ze twijfelt aan haar gevoelens voor jou en er is iemand waar ze ook wat voor voelt (wat dat dan ook is).
Of ze iets met die kerel heeft gedaan of niet, tja, ik zou het al erg genoeg vinden dat ze gevoelens heeft voor een ander op zich..

Dat zijn niet echt dingen die een goede relatie bevorderen.

Het enige wat je kunt doen is praten met haar. Kom er achter wat ze nog voor je voelt, wat je met jou wil, wat ze met die ander wil.
En als ze dat niet weet, dan kun je beter een bedenktijd afspreken omdat jij niet eeuwig aan het lijntje gehouden kan worden.

Je zult wel op deze site vaak lezen dat contact houden dan misschien niet het beste is. Maar dan kom je maar weer terug om het hier voor te leggen, als je meer weet.. Glimlach
Welkom op deze site.

Geraldine.

afbeelding van Selas78

Hee H, Ik ken je gevoel. Ook

Hee H,

Ik ken je gevoel. Ook bij mij is dat gebeurt dat ze gevoelens kreeg voor een ander. Wees in ieder geval blij dat ze het direct heeft verteld. Dat getuigt in ieder geval van eerlijkheid. Bij mij gebeurde het na veel aan haar trekken na een maand uiteindelijk dat ze het vertelde. Ik ben het eens met geraldine. Jullie zullen met elkaar moeten praten om eruit te komen. Weet ze het niet, dan is een bedenktijd misschien wel heel handig. Het beste is dan om in die bedenktijd haar met rust te laten zodat ze dan ook echt kan gaan denken. Zo zie ik het. Veel sterkte ermee!

afbeelding van H1982H

Bedankt !

bedankt voor het commentaar !, voor mij de 1e x dat ik iemand zo leuk heb gevonden en dat ik zoveel om iemand geef.. dus ik zal jullie advies zeker opvolgen ! nogmaals bedankt Gr H

afbeelding van H1982H

niet geslapen...

Beste iedereen, ik zit er zo over in dat het hoogswaarschijnlijk toch niet iets gaat worden, het lijkt haar met de dag minder te boeien. zo komt het over via de telefoon, ik heb straks een belangrijke toets die ik echt niet wil verpesten !.. morgen met haar afgesproken om te praten.. morgen weet ik het denk ik ... Liefde SUCKS !