Is de relatie over??

afbeelding van Flupke

Hallo iedereen hier,

Nou ik heb het volgende meegemaakt. En misschien kunnen jullie me daarin raad gevenof iets dergelijks.
Ik heb 18 jaar een vrouw gehad waarvan 8 jaar getrouwd. Begin vorig jaar kwam zij doodleuk vertellen dat ze iemand anders had, Toen stortte mijn wereld in elkaar daar ik haar uit een diep dal getrokken heb wegens haar anorexia. Ik ben dus sinds vorig jaar mei gescheiden officieel.

Ik was al alleen sinds feb dat jaar, nu heb ik eind mei vorig jaar een leuke nieuwe vriendin leren kenne die totaal het tegenover gestelde was van mijn ex. Zij had ook net een rot relatie achter de rug. En we hebben ons toen gevonden. zijn in juni op vakantie geweest. En toen zei zij in de tweede week dat ze die anders haar ex nog teveel miste. Dus weer datzelfde klote gevoel. Terug van vakantie kwam ik haar weer terug na drie weken en toen is het weer aan gegaan.

Het ging in zoverre goed totdat ik mijn baan verloor wegens fallietsement. Ik heb toen vrij snel gelukkig een andere baan gevonden dus dat ging goed. Totdat deze firma mij niet correct ging betalen. Zij zei toen tegen me maak er werk van, ik durfde dat niet omdat ik baan was mijn baan te verliezen. Ik heb toen maar gedaan alsof (gelogen dus). Uiteindelijk ben ik weg bij deze firma en krijg ik nog geld van hun. Heb nu zelfs een betere baan. Maar er komt ook nog bij dat ik mijn huis dit jaar verkocht heb en tegen haar gezegd heb dat het op mijn naam stond dus (weer gelogen). Zei kwam erachter doordat wij de deurwaarder inschakelde wegens dat mijn ex nog altijd niet de helft van mijn spaarrekening betaals heeft en ik het zat was en een deurwaarder inschakelde.
Toen heeft mijn ex gebeld en haar vanalles over mij verteld. Wegens het huis ed.

Toen ik thuis kwam heb ik dus mijn spullen kunnen pakken en kunnen gaan. Zit nu bij mijn ouders. Het rare aan dit hele is.

Dat ze schrijft ze wilt niet meer met me verder als koppel maar me wel wilt behouden als vriend daar er teveel gebeurd is, en dat zei het ook niet zo gewild heeft dat het zo gekomen is. Mijn meubels staan er nog allemaal ze zegt niet wanneer kom je die halen, het enigste wat ik meegenomen heb is mijn kleren.

Ik ben nu sinds een weekje in therapie hiervoor en dat vond ze heel goed.

Nu mijn vraag is wat denken jullie zou het ooit nog eens goed komen tussen ons. En wat kan ik het beste doen haar een tijdje rust gunnen. Ik weet het gewoonweg helemaal niet meer.

Bedankt voor jullie reactie's

Flupke

afbeelding van tbeima

Heel eerlijk gezegd denk ik

Heel eerlijk gezegd denk ik niet dat het nog goed komt tussen jullie. Ik begreep uit jouw verhaal dat ze tijdens jullie vakantie te kennen had gegeven nog gevoelens voor haar ex te hebben.
Als je die nog hebt, kan je nooit een nieuwe relatie beginnen, je hebt de vorige dan nog niet eens afgesloten.

Zelf ben je ook niet helemaal eerlijk geweest en daar is ze achter gekomen.

Als ik van mezelf uitga, dan vind ik eerlijkheid in een relatie toch wel heel belangrijk dus ........

Het is al heel mooi dat ze wel bevriend met je wil blijven dus ik denk dat je dat moet koesteren.

Sterkte in iedergeval.